PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

červenec

Informace o letních příměstských táborech


Termíny:

PRO KOHO JSOU TÁBORY URČENY

Tábora se mohou účastnit děti od sedmi let, které ukončili první třídu základní školy. Pro předškolní děti není tábor vhodný. Prosíme, abyste toto respektovali a to i v případě, že se tábora účastní starší sourozenec. Na první tábor se tradičně hlásí spíš mladší děti a na druhý spíš starší, ale není to podmínka.

CENA

Týden tábora stojí 2000,-/účastník, tábor se platí předem na účet Oblastního muzea v Lounech. Výzvu k platbě a platební údaje obdržíte po přihlášení.

(U případného odhlášení dítěte nejpozději v polovině června vracíme celý účastnický poplatek, nejpozději týden před začátkem tábora vracíme 50%, během týdne těsně před táborem 25%. Odhlášení provede zákonný zástupce telefonicky nebo mailem.)

Příměstský tábor má střih klasického tábora s etapovou hrou nabitou akčními i tvořivými aktivitami ve skanzenu a jeho okolí. Začátek (příchod) je každý den mezi 8.00 a 9.00, konec (odchod) mezi 17.00 a 18.00. 

CO JE V CENĚ

Program pod vedením zkušených lektorů, společně vytvořený pravěký oběd a odpolední svačina, veškerý materiál a pomůcky pro hry a vyrábění a řemesla, odměny i úrazové pojištění. 

Součástí tábora je již tradičně možnost zúčastnit se středečního večerního programu s ohněm, noční hrou a přespáním ve skanzenu, kterého se mohou (ale nemusí) zúčastnit i rodiče.

CO NENÍ V CENĚ

Dopolední svačina. Středeční večeře na ohni.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.