KONTAKTY

OBJEDNÁNÍ PROHLÍDKY PRO SKUPINU

- telefonicky + 420 777 69 41 41

- mailem skanzen@muzeumlouny.cz

- nebo přes kontaktní formulář:

NAPIŠTE NÁM

Pokud máte dotaz nebo připomínku, neváhejte nám napsat nebo zavolat.. 

Naše fakturační údaje:


Oblastní muzeum v Lounech, p.o.
Pivovarská 28, 44001, Louny

IČO:
360 716 

E-mail:

skanzen@muzeumlouny.cz

KUDY DO SKANZENU

Skanzen se nachází východně od obce Březno u Loun (Postoloprt) v polích při řece. (Obec Březno má tři samostatné části značně od sebe vzdálené). Skanzen leží na žluté turistické značce a cyklostezce č.6

Pěšky nebo na kole: z Loun po žluté značce/cyklostezce č.6 (přejít nebo podejít silnici č. 28 a dále po asfaltové silničce pořád rovně až do skanzenu (4.5km).

z Března: při řece (po proudu) kolem střelnice po velmi vykotlané silničce do kopce a stále rovně až do skanzenu (1.5km).

Vlakem: zastávka Březno u Postoloprt, z nádraží doprava po žluté značce až do skanzenu (2.5km) - značeno jako Slovanské sídliště. Nebo přes vesnici Březno a pak podél řeky.

Autobusem: nejbližší zastávka je Postoloprty, Březno, rozc. skanzen. Dále pěšky (1km) kolem bytovek a zemědělských areálů, za nimi na T rozcestí doprava.

Autem: od Loun-z centra západním směrem ulicí Postoloprtská (silnice č. 246), vyjedete z Loun, na velkém kruhovém objezdu sjedete na druhém výjezdu směr Březno (silnice č. 2463). Po 1.5 km u autobusové zastávky "Postoloprty rozc. skanzen" odbočíte doprava k "bytovkám", projedete kolem zemědělských areálů a na T rozcestí odbočíte doprava. Po 100 metrech po levé straně uvidíte skanzen.

od Postoloprt-ze silnice č. 7 (obchvat) sjedete na Březno (silnice č. 22545), odbočíte doleva a podjedete silnici č. 7. Projedete obcí Březno, pojedete (cca 1,5 km) podél řeky, kolem střelnice, do kopce po vymleté cestě, na T křižovatce rovně, po 100 metrech po levé straně uvidíte skanzen